Первісна магія - народження Грифонів!

Первісна магія - народження Грифонів!

19/06/2021 - 21/06/2021

Днепр, Днепропетровская область

Формат: Городская игра

Жанр: Фэнтези

Поджанр: Городское фэнтези

Организаторы: Old Masters Games

Тип поселения: Не требуется

Материал оружия: ПО (LARP)

Взнос: 350 грн.

Ссылки: сайт

Первісна магія - народження Грифонів

 

Колись ваша бабуся розповідала казки про відьом, мольфарів та характерників, але це не казки. Щоб зустріти щось надзвичайне сьогодні, треба придивитися уважніше. Представляємо до вашої уваги таємний світ потойбічного Дніпра. Українська традиційна магія в умовах сучасного світу. Уявити, якою б була магія наших предків у наші часи, створивши новий самобутній лор для міських ігор. 

 

Ще з часів коли Русь була язичницькою, на Дніпрі був острів, на якому княгиня Ольга ховалася від гніву богів у 957 році, коли подорожувала до Царгорода, щоб охреститися, зрадивши первісних богів. Саме цей острів є центром України, якщо рахувати кордони "із Сяну до Дону". Саме на цьому острові проходять усі перемовини між чаклунами, характерниками, відьмами та нежитю. Ця давня традиція склалася ще тому, що жодна магічна істота не в змозі чинити шкоду в цьому місці. Згодом навколо острову виросло місто. 

З прадавніх часів на острові таємно розводили грифонів, які своєю магєю наповняли магічні колодязі силою, котру черпає все надприродне. Але, понад сто років тому маги комуністів, якім протистояла вся земля України, знищили останнього грифона, і магія почала згасати.

2021 рік, магії майже не залишилося. Але, хтось десь чув, що не все втрачено, ще існує спосіб відродити грифонів та повернути магію. Всі хто чув, приїхали до Дніпра, щоб знайти як відродити грифонів, та першими встигнути заволодіти їхньою силою.

 

Авторське етнофентезі.🐲

Міська гра м.Дніпро 19 - 21 червня 2021

Сайт: http://oldmagic.tilda.ws/

Канал гри: https://t.me/oldmagic_larp

Пошта для запитань: oldmagic.larp@gmail.com