Атом людяності 2.0

Атом людяності 2.0

05/03/2022 - 07/03/2022

під Києвом, Киевская область

Формат: Полигонная игра на турбазе

Жанр: Научная фантастика

Поджанр: Киберпанк

Организаторы: МГ Singularity

Тип поселения: Турбаза

Материал оружия: ПО (LARP)

Ссылки:

Пройшов майже рік з того часу, як родина Харланів та адміністрація планети втратили контроль над владою або пізнали "реальну смерть". Протекторат ввів свою адміністрацію для придушення можливих повстань і наведення порядку, поки не сформується нове керівництво. День для фінальних домовленостей настав. Під час святкування дня Харлану планується остаточне протокольне засідання з передачею влади. Але бажаючих прибрати цю планету до своїх рук більше, ніж один.

Про що буде гра?

Про пошук балансу між людським та цифровим. Про фестиваль, вуличну їжу та розваги, веселощі та зради. Про політичний, віртуальний та кримінальний світ. Трохи про переговори на найвищому рівні, але вартує знати, що передача влади це не основний сюжет гри :)

Коли?

Початок березня 2022 року. Точна дата залежатиме від Ваших побажань та пропонованого кабінетом міністрів переносу вихідних. Орієнтуватися вартує на 6-8 березня 2022 року.

Куди бігти із заявками?

До @kuroytayo. Сітка ролей з'явиться найближчим часом.

Ким можна грати?

Хакером, політиком, бойовиком, криміналітетом (якудза або хайдучі), медиком, бізнесменом, андроїдом, продавцем, шахтарем, рибаком, поліцейським, протекторатом, декомом,  священником, журналістом тощо. Приходьте і пропонуйте. Ми впишемо Ваші ідеї в сюжет, якщо така можливість буде ;)

Книжка чи серіал?

Обидва джерела інформації про сеттинг вважаються на грі каноном. Тим не менше, у деяких деталях є значима різниця. Так, енвой у книжці - це елітний вояка протекторату. Енвой у серіалі - це елітний революціонер. Ті чи інші важливі для гри розбіжності будуть висвітлені у текстах МГ.

Важливо! Гра не вимагає від вас прочитати всі книжки чи переглянути серіал. Необхідний мінімум ввідної інформації про світ з'явиться на каналі.

А правила коли?

На Атомі людяності 2.0 будуть діяти правила з проекту Атом людяності з додаванням невеликих змін. Тож найближчим часом Ви побачите тут остаточні тексти.

Допомогти можна?

Треба :) Приходьте допомагати, ми зможемо разом зробити проект кращим. З чим потрібна допомога? Зі змінами до правил,з порадами, що вартує міняти, з пропозиціями щодо локації і так далі.

Make it personal!