Божественний Вітер Епохи Сенґоку

Божественний Вітер Епохи Сенґоку

22/07/2021 - 25/07/2021

еще уточняется, Киевская область

Формат: Полигонная игра

Жанр: Фэнтези

Поджанр: Историческое фэнтези

Организаторы: МГ "Walrus" - Ехо, Шейнира, Альда, Кіра, Тріс, Нєпут, Мейдей, Птаха, Звір, Вольха, Палмер, Фрей, Містеріус та Білка.

Тип поселения: Самостоятельное/Палатки

Материал оружия: ПО (LARP)

Ссылки:

Самісінький початок епохи Сенґоку. Магнати-даймьо які вже не змогли домовитись про об’єднання країни, перейшли до останнього доводу — війни. Крім особистих армій, вони активно використовують різного роду найманців, самураїв без господаря та злих, голодних і озброєних асіґару, що час від часу тікають туди, де більше платять та краще годують. Не обходиться й без вбивць, яких ворогуючі феодали активно відправляють одне до одного замість вітальних листівок. 

Християн та вогнепальної зброї ще не завезли, а от демони-йокаї від засилля пролитої крові вже втратили будь-який страх та нападають на людей тільки-но сховається сонце. З ними ведуть боротьбу священники — оммедзі, які на гроші даймьо наймають вправних воїнів, щоб ті допомагали їм у полюванні.

І це все нам потрібно для того, щоб разом із вами розповісти історії злетів і падінь у період хаосу, історії про те, що у буремні часи кризи, болю, жаху та зневіри, кожен з нас може або спробувати все змінити — або докласти всіх зусиль для того, щоб не міняти нічого. Вранці імператор — вечором мрець. Сьогодні селянин — завтра сьогун.

Эквалайзер: