Дракони чорної води

Дракони чорної води

29/09/2022 - 02/10/2022

База отдыха, Киевская область

Формат: Полигонная игра на турбазе

Жанр: Исторический/Псевдоисторический

Поджанр: Средневековье

Организаторы: ТГ “Дике Полювання”. Руско, Діп, Кіра, Мортріс, Рогнеда, Шае

Тип поселения: Турбаза

Материал оружия: ПО (LARP)

Ссылки:

У дракона дев’ятеро синів, і жоден з них не схожий один на одного.

Майже п'ятнадцять років тому закінчилась епоха кривавого розбрату — Епоха п’яти династій та десяти царств. Мир та спокій панують в імперії Сун. Імператор Тай-цзун, без сумніву, благословенний Небом — він закріпив здобутки свого брата, великого імператора Тай-цзу, розпочав будівництво захисних фортець на півночі, почав милостиво прислухатись до цивільних чиновників, все менше влади залишаючи військовим. 
Небо благословило імператора і здоров’ям, і шанобливими синами, і мудрими радниками. У столиці, прекрасному та багатолюдному Кайфені, радо вітають як людей мистецтва — художників, поетів, музикантів, так і вчених людей. 

Отже, у імперії йде рік Земляного Бика, тринадцятий рік правління імператора Тай-цзуна, другий рік правління під гаслом Урочистого Спокою — чи 989 рік н.е. за літочисленням західних варварів. 
Ось-ось настане свято двох дев’яток — Чун’ян, день, коли люди п’ють хризантемове вино та насолоджуються прекрасними золотими фарбами осені.  

У переддень свята в палацах столиці не вщухають пристрасті. Так заведено із давніх-давен — влада манить до себе людей різних чеснот. І чим далі ти підіймаєшся цими сходами, тим більше хочеться піднятись ще вище. 
Багато синів у імператора, але його наступником стане лише один. Так ведеться з давніх часів, і боротьба за владу в столиці ніколи не слабшає. Золото, землі, державні посади — все це лише прояви такої бажаної влади. 
Майже неможливо відсторонитись від цієї боротьби, коли ти вже піднявся над звичайним людом, коли ти вже стоїш так високо. 
Чим вище ти піднімаєшся цими сходами — тим довше падати. 
Чим вище ти стоїш — тим більшу ціну доведеться платити навіть за те, щоб не впасти. 
І тим більш за те, щоб піднятись ще вище. 
До самої вершини. 

Що: Історична гра за епохою династії Північна Сун, Китай
Де: Київська область, база відпочинку
Коли: 29 вересня — 2 жовтня 2022 року
Формат: 60-80 чоловік
Про що: Імператорський палац, інтриги, політика. Природа влади та її ціна.