Епоха Меча та Магії

Епоха Меча та Магії

29/04/2022 - 02/05/2022

Полігон "Сонячна галявина" 50.60832, 30.10176, Киевская область

Формат: Полигонная игра

Жанр: Фэнтези

Поджанр: Фэнтези

Организаторы: LARP-група "Кімру"

Тип поселения: Самостоятельное/Палатки

Материал оружия: Резина, ПО (LARP), Сталь/дюраль

Ссылки:

Шановні гравці!
Майстер-група «Кімру» з радістю повідомляє про цілком новий та дуже незвичайний проєкт, що запланований на перші травневі свята  2020-го року.

Гра називається «Епоха Меча і Магії»

Більшість з вас грали в «Героїв Меча і Магії ІІІ», одну з найкращих покрокових стратегій у фентезійному світі. Як ви, поза сумнівом, знаєте, франшиза на цей момент нараховує сім ігор, але жодна з них не наблизилася до третьої за рівнем балансу та вкладеної праці.
Ми вирішили провести експеримент. З вами і за вашої підтримки ми спробуємо перенести цю видатну гру на полігон. Нижче ви прочитаєте про деякий доробок МГ, механіки та ключові особливості проєкту.
Тож, перше, але не найголовніше. МГ «Кімру» вважає вкрай несправедливим факт, коли внески на ігри зростають кожного року, тим самим лишаючи «за бортом» чудових проєктів людей, чий бюджет розрахований на дві-три гри в сезон і при тому не має дохідної частини як в Біла Гейтса або Марка Цукерберга.
Увага! Це офіційна позиція майстер-групи «Кімру»: на нашому проєкті внеску не буде.
Ви все правильно прочитали. Ніякого внеску. Відмінено. Ліквідовано. Знищений як явище. Занурений у забуття.
При цьому якість полігону залишиться на тому ж високому рівні, що й завжди, а усі обов’язкові для хорошої гри речі, такі як вода та будівельні матеріали, будуть надані у повному обсязі.
Для полігонних, великих проєктів досить нечасто беруть за основу сеттинг, що має за основу виключно комп’ютерну гру та її передісторію. Зазвичай, це або добре розроблені світи зі своїми правилами, ба навіть книгами правил, або дійсно книга – авторський твір, який у свій час підкорив наші серця.
У цьому проєкті ми пропонуємо вам кілька унікальних можливостей.
Макробойовка. Цікава концепція з поступовим відкриванням карти і апгрейдом замків фракцій -- наші програмісти не сплять ночами щоб реалізувати цю опцію.
Не їдять і не сплять також наші майстри по бойовій взаємодії. Як вже було сказано, ми зацікавлені у тому, щоб до нас доїхав кожен гравець, який цього хоче. Тому на грі буде дві системи: для одягнених у метал і лють воїнів і для спеціалістів по рольовим моделям з протектованою зброєю.
Все, що було написано вище – лише кілька особливостей нашого проєкту. А особливостей цих, можете вірити, набагато більше.

Найближчим часом чекайте на коротку концепцію гри з описом формату, заявок на персонажів і локацій.

Друзі!
МГ «Кімру» чекає на вас на грі «Епоха Меча і Магії».
Слідкуйте, будь ласка, за новинами.