Гніздо Крука: частина I

Гніздо Крука: частина I

25/08/2022 - 28/08/2022

Киевская область

Формат: Полигонная игра

Жанр: Фэнтези

Поджанр: Тёмное фэнтези

Организаторы: Conjunction LARP-Studio

Тип поселения: Самостоятельное/Палатки

Материал оружия: ПО (LARP)

Ссылки:

Місце дії: землі Баровії, околиці володінь Страда фон Заровіча.

 

Кількість гравців: 60-75 гравців

 

Формат гри: місто та околиці

 

Формат сітки: частковий прерайт

 

Тип: полігонна рольова гра

 

Про гру:

Місто просинається…

Баровія, земля, загублена серед містичних туманів. Маленьке містечко на околиці володінь Страда фон Заровича, де місцевих жителів не хвилює, що знаходиться там, за стіною. Декілька домівок, маєток, старий храм, кладовище, млин та ліси, де виють вовкулаки.

Звичайні люди, звичайні проблеми, звичайні радощі. Та невідомо, хто з них переховує чудовисько в своїй домівці. Невідомо, хто сам вже давно став чудовиськом.

Кожного ранку місцеві жителі прокидаються, роблять свої буденні справи, вирішують важливі для громади питання, ворогують, закохуються, намагаються відстояти свої землі від чудовиськ та всепоглинаючої імли. Переживають, відчувають страх, відчай, розпач, захоплення. Аж допоки не настає північ.

Кожної ночі, коли годинник б’є дванадцять, місто з усіма жителями та їх проблемами зникає в тумані.

Та одного ранку до міста потрапляють шукачі пригод…

 

Концепт:

Один день з життя міста. День, що повторюється вже хтозна скільки. День, коли місто гине. Лиш для того, щоб прокинутись після забуття знов, вранці цього ж судного дня.

Референси: “День Бабака”, “Ван Хелсінг”, “Кастельванія”, “Відьмак 3”.

Про що ці історії:

Ці історії про тонку межу людяності, яку занадто легко перетнути. Про чудовиськ всередені. Про віру та про забобони. Про долю, страшнішу за смерть, та про вибір, який постає перед кожним.

Ця гра про таємниці та загадки, які поглинають душі. Про зміни у матеріях магії, часу та простору.

Ким можна їхати:

На гру можна їхати місцевими жителями та шукачами пригод. Співвідношення буде приблизно 70% на 30%. У місцевих та шукачів пригод буде різний контент, різні цілі. Однак всі вони будуть співіснувати в межах одного міста.

Місцеві – на місцевих буде прерайт сітка. Кожен з них буде зі своєю історією та своїми проблемами, своєю аркою.

Шукачі пригод – це вільні заявки, ви можете обрати будь-якого персонажа з сетингів для D&D, серед яких Forgotten Realms, Eberron, Greyhawk, тощо. Та майте на увазі, всі шукачі пригод пройшли через тумани, щоб потрапити сюди. А тумани завжди щось забирають, часто – знання та пам’ять.

 

Про серію:

Ми плануємо одразу декілька ігор за мотивами “Curse of Strahd”. Персонажів, які виживуть, буде можливо перенести на наступний проект. Також, в рамках серії буде розвиток персонажів.

 

Disclaimer:

Проект “Гніздо Крука: частина I” є фанатським проектом, який не має на меті отримання прибутку.