РГ "Храм Срібних хмар: Бик у храмі предків"

РГ "Храм Срібних хмар: Бик у храмі предків"

03/06/2022 - 05/06/2022

Київська область, Киевская область

Формат: Камеральная игра

Жанр: Исторический/Псевдоисторический

Поджанр: Псевдоисторический-Средневековье

Организаторы: Мар, Мортріс

Тип поселения: Турбаза

Материал оружия: ПО (LARP)

Взнос: 2000 - 2500 грн.

Ссылки:

Пошта: judge.di2019@gmail.com

РГ "Храм Срібних хмар: Бик у храмі предків"
Що: рольова гра на 20 + осіб по мотивам історії та літератури давнього Китаю
Майстри – Мар, Мортріс
Консультаційна група – Діп, Сатаріс
Формат – соціальна взаємодія
Місце дії - Храм Срібних Хмар в горах Циньлін
Час дії – червень місяць року Земляного Бика (989 р.) (Династія Сун)

Храм Срібних хмар – це серія з п’яти рольових ігор, присвячених епізодам історії маленького даоського храму, загубленого в горах Циньлін. Епізоди розділяють десятиліття і століття, змінюються дійові особи та епохи, але залишається головний герой цієї історії – храм Срібних хмар. Кожен епізод символічно пов’язаний з однією з п’яти стихій У-сін і притаманним цій стихії поняттям та ідеям, а також одному з китайських традиційних свят.

Події цієї гри – третьої в серії – відбуваються в рік Земляного Бика, тринадцятий рік правління імператора Тайцзуна, другий рік правління під гаслом Урочистого Спокою. 

Нещодавно імператор волів скінчити війни з сусідами та взятися за економічні та культурні реформи, він розпочав велике будівництво та намагається бути ближче до народу. Вперше за багато років голос цивільних чиновників при дворі чують краще за голоси генералів. За вісім століть храм Срібних Хмар перетворився з маленької гірської каплиці на великий монастирський комплекс, а разом з ним виросло й розквітло сусіднє село Пу. У храмі готуються до літнього свята Човнів-Драконів, свята подвійної п’ятірки, коли прийнято влаштовувати перегони на прикрашених човнах, зроблених у вигляді дракона, та вшановувати пам’ять давнього поета Цюй Юаня. Готуються так, як ніколи, бо знаючі люди кажуть, що такого свята ще не було за всі віки існування храму.

У цій грі ми пропонуємо учасникам для медитації цю цитату з «Чжуанцзи»:

Хтось кликав Чжуанцзи до себе на службу. Чжуанцзи так відповів його посланцю:
— Чи бачили ви жертовного бика? Як вбирають його у візерунчасті тканини, як годують травою та бобами! Але його поведуть, і він увійде до храму предків. Чи зможе він знову стати вільним телям, як би йому цього не хотілося?

Свято Човнів-Драконів – веселе свято літа, родючої землі та поезії. Але поет Цюй Юань наклав на себе руки, щоби не бачити загибелі рідного царства. Той, хто піднявся на вершину гори, має перед собою безліч шляхів, але всі вони ведуть униз. Жертовний бик одягнений у принадні шати, але чи він щасливий? В бідності та віддаленості храм знайшов Шлях, але чи не втратить його в багатстві та шані?

Эквалайзер: