Предстоящие события

Гра, яка перенесе вас у 1945 рік.

Війна в Європі закінчилась і країни-переможниці готуються до післявоєнного розподілу сфер впливу. Йде підготовка до судового процесу над нацистськими злочинцями. І в такий буремний час Ви відправляєтесь у подорож через Атлантичний океан на комфортабельній яхті “Глорія” за маршрутом Кадіс - Ріо-де-Жанейр.

На вас чекають захопливі пригоди, інтриги та цікаві сюжетні повороти. І найголовніше питання: чи всі залишаться живими? Поки що це - СЕКРЕТ

Маленьке українське село десь в Полтавській області. Чи може в Черкаській? Чи Хмельницькій? Та немає різниці для нашої історії.
Який рік? Хіба ж бо це має якесь велике значення? В таких селах час рухається з величезним відставанням. Хоча по радіо і телебаченню найбільша новина, що долар зріс на 5 копійок і коштує цілих 5,08 грн.! Навряд чи, правда, хтось з наших героїв тримав ті долари в руках. А ще, кажуть, в Рівненській області спіймали чупакабру!

В вас, до речі, і своїх містичних історій вистачає. Але про це ми поговоримо трохи згодом.

Негода знеструмила майже весь район, ще й сталась аварія на нещодавно прокладенному газопроводі. Попереду важка ніч з рекордно низькою температурою і хуртовина. Сільський голова запропонував перечекати в місцевому барі, там хоч єдиний в селі генератор є, працює радіо та є тепло.

Одна довга зимова ніч. Зовсім нічого незвичайного.

Гра за авторським світом, наповненим богами, людьми, нелюдськими расами та всілякими пригодами всіх цих істот. Гра в політику, шпигунство, пошук сенсів та просто любов до чудового світу, боги якого щиро піклуються про своє творіння.

МГ "Destiny LARP" та княгиня Анна Генріетта знову запрошують вас відвідати Туссент цього літа і зібратися в колі друзів на Святі вина!
На вас чекатимуть:
- Пригодницькі квести та магічні істоти
- Лицарський турнір
- Конкурс менестрелів
- Аукціон на користь ЗСУ
- Турніри з гри в кості та "Гвінт"
- Майстер-класи
-Ярмарок
Хочемо подарувати можливість бути улюбленим персонажем з всесвіту відьмак щоб знов, ми, в неймовірних костюмах, вирішували загадки цього світу.
Хоробрі лицарі зможуть показати свою силу та майстерність на турнірі, а переможець обере "Королеву свята" .
Також до вашої уваги ми пропонуємо конкурс менестрелів, бо ж всім відомо що княгиня прихильна до мистецтва.
Азартні гравці по боряться за приз та звання чемпіона, в картковому турнірі гри "Гвінт" . А на благодійному аукціоні ви зможете продати або придбати неймовірні речі з надзвичайною історією.

Останні теплі дні. Остання ніч, перехід до темної пори року.
Цьогоріч Хогсмід збирає жителів селища та всіх гостей для святкування. Гарбузи вже підготовлені, літри пуншу та пригощання чекають суботнього вечора.
Що буде до того? Дружній квіддичний матч? Відкриті лекції? Здибанки шкільних клубів? Факультетські вечірки? Зустрічі давніх друзів? Посиденьки за кухлем маслопива в "Трьох мітлах"? Магія? Пригоди? Дружба? Кохання?.. Багато чого може статися! А потім ми обов'язково поділимось пережитим біля великого вогнища і зустрінемо новий день.

Важливо: магічний світ на разі НЕ перебуває на порозі великої війни. Темний Лорд не збирає армію та не тероризує Британію. Проте як такий конфлікт чистоти крові присутній і можливі... клуби по інтересам? Також присутні темні чари. Магічна система спрощена.