Предстоящие события

На шлях цей виходиш один,
З-під землі виростають камені.
На кожному — дати смертей.
Скільки у списках дітей?
Скільки зосталось годин?
Що на твоєму знамені?

Вирішуй, бубна чи піка,
Чий корабель потоне,
Кого відправиш у бій.
Зумієш збрехати собі?
Загадка тут невелика —
Всім випадає червоне.

Напередодні нападу Японії на Перл-Гарбор найвпливовіші люди Великої Британії займаються кожен своїми справами: дешифрувальники працюють над перехопленими телеграмами, військовий кабінет Черчилля обговорює останні дані розвідки, редакція The Times визначає, що саме британці прочитають зранку про перебіг Другої Світової, розвідники збирають інформацію для своїх урядів, королівська родина підтримує традиції та слугує обличчям країни у важкі для держави часи, бізнесмени вирішують свої питання (адже війна – це ще не привід відмовитися від заробітку, а можна ще й армії допомогти), стенографістки записують найважливіше та фактично конспектують живу історію…

Чи може хтось залишитися “чистим” у брудній історії війни? Скільки важких рішень ухвалюється кожної хвилини? Чи можна “виграти” у ситуації, в якій кожен однозначно програє? Чи можна залишитися “поза війною”, якщо у війну втягнуті майже всі гравці геополітичної карти? Чи можна змінити хід історії так, щоб усе стало краще, ніж було у підручниках?

Спробуй. Це твоя історія, і твориш її саме ти.

Що: LARP “London, 1941”

Де: будинок під Києвом

Коли: 11-13 лютого 2022

Кількість гравців: 40-60

Про що: політика, шпигунство, журналістика, Turing Bombe, війна

Таймлайн: 6 грудня 1941 року, напередодні нападу Японії на Перл-Гарбор

Жанр: соціальні та інформаційні взаємодії, детектив (історичні події будуть враховані, але можуть інтерпретуватися майстрами в залежності від потреб гри; фінал ігрових подій не зобов'язаний бути історично канонічним)

За мотивами: "Гра в імітацію", "Корона", "Король говорить", “Черчилль” та історичних джерел.

Пройшов майже рік з того часу, як родина Харланів та адміністрація планети втратили контроль над владою або пізнали "реальну смерть". Протекторат ввів свою адміністрацію для придушення можливих повстань і наведення порядку, поки не сформується нове керівництво. День для фінальних домовленостей настав. Під час святкування дня Харлану планується остаточне протокольне засідання з передачею влади. Але бажаючих прибрати цю планету до своїх рук більше, ніж один.

Про що буде гра?

Про пошук балансу між людським та цифровим. Про фестиваль, вуличну їжу та розваги, веселощі та зради. Про політичний, віртуальний та кримінальний світ. Трохи про переговори на найвищому рівні, але вартує знати, що передача влади це не основний сюжет гри :)

Коли?

Початок березня 2022 року. Точна дата залежатиме від Ваших побажань та пропонованого кабінетом міністрів переносу вихідних. Орієнтуватися вартує на 6-8 березня 2022 року.

Куди бігти із заявками?

До @kuroytayo. Сітка ролей з'явиться найближчим часом.

Ким можна грати?

Хакером, політиком, бойовиком, криміналітетом (якудза або хайдучі), медиком, бізнесменом, андроїдом, продавцем, шахтарем, рибаком, поліцейським, протекторатом, декомом,  священником, журналістом тощо. Приходьте і пропонуйте. Ми впишемо Ваші ідеї в сюжет, якщо така можливість буде ;)

Книжка чи серіал?

Обидва джерела інформації про сеттинг вважаються на грі каноном. Тим не менше, у деяких деталях є значима різниця. Так, енвой у книжці - це елітний вояка протекторату. Енвой у серіалі - це елітний революціонер. Ті чи інші важливі для гри розбіжності будуть висвітлені у текстах МГ.

Важливо! Гра не вимагає від вас прочитати всі книжки чи переглянути серіал. Необхідний мінімум ввідної інформації про світ з'явиться на каналі.

А правила коли?

На Атомі людяності 2.0 будуть діяти правила з проекту Атом людяності з додаванням невеликих змін. Тож найближчим часом Ви побачите тут остаточні тексти.

Допомогти можна?

Треба :) Приходьте допомагати, ми зможемо разом зробити проект кращим. З чим потрібна допомога? Зі змінами до правил,з порадами, що вартує міняти, з пропозиціями щодо локації і так далі.

Make it personal!

Весна 1910 года, блистательная Венская Опера, премьера сезона - опера “Дон Кихот”, авторства таинственного Жюля Массне, который по слухам не только блестящий композитор, но и масон. Те же слухи утверждают, что среди публики, приглашенной на прием в Опере после премьеры, ожидаются представители многих Лож, да и другие личности с двойной биографией могут посетить это светское мероприятие.
Кто там может быть? - Да кто угодно, от Императора Австрии Франца Иосифа I до признанного, но еще не коронованного Георга V, правителя Британской Империи, от знаменитых сыщиков Холмса и Люпена до кардинала Верховной Священной Конгрегации Священной Канцелярии, представители таинственной Лиги Выдающихся Джентльменов и артисты Оперы, приглашенные аристократы и ученые всех европейский стран и даже гости из Америки…

МГ “Weyland-Yutani” рада представити вам анонс рольової гри живої дії за мотивами телевізійного серіалу “Westworld” (“Світ Дикого Заходу”):

Живіть на повну.

Розкрийте ваше справжнє призначення

У світі, повному пригод

У світі, повному небезпек

У світі ваших фантазій і мрій

У світі без наслідків і засудження

У Світі Дикого Заходу

Westworld

Рольова гра на базі відпочинку

21-24 серпня 2020 року

Не надто віддалене майбутнє.

Мультімільйонер Джеймс Делос інвестує нечувані гроші в стартап двох видатних винахідників - Роберта Форда та Арнольда Вебера. Вчені переконали Делоса у можливості створення тематичного парку, де ролі статистів і аніматорів будуть виконувати інноваційні андроїди, яких зовні неможливо буде відрізнити від людей.

Насправді все, вочевидь, виходить не так гладко - всі строки зірвані, інвестори сповнені сумнівів, а парк далекий від остаточної готовності. І все ж таки андроїди Арнольда та Форда здатні здивувати будь-кого, а до офіційного відкриття парку залишаються лічені дні.

Що ми граємо?

- Парк “Світ Дикого Заходу” за кілька днів до відкриття.

- Андроїди не налаштовані остаточно; техніки та інший персонал парка несамовито працюють.

- Занепокоєний численними затримками Джеймс Делос прибув до парку, щоб особисто переконатись, куди йдуть його гроші.

- Синтез духу Дикого Заходу та атмосфері кіберпанку, проте головними в цій історії все ще лишаються розум та почуття, свідомість та інтелект.

Чого ми зовсім не плануємо?

- Детального моделювання світу за межами парку.

- Канонічних персонажів з серіалу крім Делоса, Форда та - Арнольда (причому два останніх будуть представлені ігротехніками)

- Складної економічної моделі взагалі, та голодного движка зокрема.

Що ще?

- Ми спираємось на перший сезон серіалу. Ми не плануємо суперечити другому сезону, але просили б за можливості не використовувати його при роботі над вашими заявками.

- Ми плануємо зробити гру однаково цікавою як для тих, хто буде грати андроїдів, так і для тих, хто обере грати людей.

- Абсолютно будь-який персонаж-людина може бути вбитий раз і назавжди. Чудодійних воскресінь не буде. Остаточно знищити андроїда набагато складніше.

- Усі запозичення та easter eggs з інших творів про андроїдів є цілком свідомими.

Шановні гравці!
Майстер-група «Кімру» з радістю повідомляє про цілком новий та дуже незвичайний проєкт, що запланований на перші травневі свята  2020-го року.

Гра називається «Епоха Меча і Магії»

Більшість з вас грали в «Героїв Меча і Магії ІІІ», одну з найкращих покрокових стратегій у фентезійному світі. Як ви, поза сумнівом, знаєте, франшиза на цей момент нараховує сім ігор, але жодна з них не наблизилася до третьої за рівнем балансу та вкладеної праці.
Ми вирішили провести експеримент. З вами і за вашої підтримки ми спробуємо перенести цю видатну гру на полігон. Нижче ви прочитаєте про деякий доробок МГ, механіки та ключові особливості проєкту.
Тож, перше, але не найголовніше. МГ «Кімру» вважає вкрай несправедливим факт, коли внески на ігри зростають кожного року, тим самим лишаючи «за бортом» чудових проєктів людей, чий бюджет розрахований на дві-три гри в сезон і при тому не має дохідної частини як в Біла Гейтса або Марка Цукерберга.
Увага! Це офіційна позиція майстер-групи «Кімру»: на нашому проєкті внеску не буде.
Ви все правильно прочитали. Ніякого внеску. Відмінено. Ліквідовано. Знищений як явище. Занурений у забуття.
При цьому якість полігону залишиться на тому ж високому рівні, що й завжди, а усі обов’язкові для хорошої гри речі, такі як вода та будівельні матеріали, будуть надані у повному обсязі.
Для полігонних, великих проєктів досить нечасто беруть за основу сеттинг, що має за основу виключно комп’ютерну гру та її передісторію. Зазвичай, це або добре розроблені світи зі своїми правилами, ба навіть книгами правил, або дійсно книга – авторський твір, який у свій час підкорив наші серця.
У цьому проєкті ми пропонуємо вам кілька унікальних можливостей.
Макробойовка. Цікава концепція з поступовим відкриванням карти і апгрейдом замків фракцій -- наші програмісти не сплять ночами щоб реалізувати цю опцію.
Не їдять і не сплять також наші майстри по бойовій взаємодії. Як вже було сказано, ми зацікавлені у тому, щоб до нас доїхав кожен гравець, який цього хоче. Тому на грі буде дві системи: для одягнених у метал і лють воїнів і для спеціалістів по рольовим моделям з протектованою зброєю.
Все, що було написано вище – лише кілька особливостей нашого проєкту. А особливостей цих, можете вірити, набагато більше.

Найближчим часом чекайте на коротку концепцію гри з описом формату, заявок на персонажів і локацій.

Друзі!
МГ «Кімру» чекає на вас на грі «Епоха Меча і Магії».
Слідкуйте, будь ласка, за новинами.

Полигонная игра по мотивам вселенной Warhammer 40K. Правила ориентированы на использование LARP и NERF-оружия для контактного и дистанционного боя.

- Если вам нравятся игры, на которых моделируется город и его окрестности, и нет большого разброса лагерей по полигону - то это к нам.
- Если вы давно хотели поиграть персонажа с гибкими принципами, но не хотели играть антагониста - у нас это возможно.
- Если вам нравится играть в конкуренцию и борьбу за влияние - добро пожаловать.
- Если вы любите разгадывать древние тайны и изучать законы мироздания - мы будем рады предоставить такую возможность.
- И наконец, если вы устали от одних и тех же сеттингов и ищете чего-то нового - эта игра для вас.

Действие игры происходит, на искалеченном множеством магических катаклизмов, континенте Раскор. На юге расположено небольшое вольное государство - Квантил Герада, и последние лет десять у этого государства все было хорошо. 
Власть стабильна, торговля успешна, войны с соседями - победоносны и приносят доход. Серебро, золото и души оседают в карманах и зачарованных хранилищах, свары Гильдий не выходят за рамки тихой резни, нежить выполняет тяжелые работы под пристальным присмотром некромантов, боги отвечают на молитвы, а маги еще не обрушили небо на землю.

Вот только… процветание порождает зависть. Стабильность, чуждая этому изломанному миру, скатывается в хаос. Враги точат оружие и ждут удобного момента. Статус Кво сохранялся слишком долго, и скоро маятник качнется в другую сторону. 
Сможет ли Герада устоять? В чьих руках окажется власть и богатство? Кто падет, а кто возвысится? И не вернутся ли древние страхи, терзавшие Раскор сотни лет назад?

На эти вопросы предстоит ответить тем, кто решит присоединиться к нашей истории. Истории о мире, где дружба строится на расчете, милосердие не в цене, а человек без амбиций вызывает недоумение у окружающих.
Новой истории Темного континента.

Миры рождаются по разному. Тот, о котором в этот раз пойдет речь: вообще получился случайно. Казалось бы, как? Ведь создать мир это вам не чихнуть. Что ж, все просто и сложно одновременно. Вся история берет начало с одного прескорбнейшего случая в Трактире на Грани.

Когда произошел сбой во Вселенной, исчез Творец, а миры стали разрушаться не по плану Творения, то по просьбе Случая стали в Трактир призываться Герои, что могли спасти свои миры и их отражения. Абсолют, Хозяйку Изнанки, где миры и можно было спасти, Хаос, Судьба и Случай убедили оставить ход из Трактира для смертных на время разрешения этой проблемы. Для того, чтобы пустить на изнанку Смертных в воплощенных телах и отпустить их без вреда: Абсолют воплотила и изолировала кусок Пространства на Изнанке. Дело спорилось, миры спасались, Герои возвращались в свои миры став их Хранителями. Но…

Пока потоки сил миров восстанавливались и возвращались к Гармонии Творения, весь диссонанс и энергия от агонии разрушенных миров концентрировались в том самом воплощенном куске пространства. И когда будущие Хранители выполнили свои задачи, Абсолют покинула его, вернувшись к Изнанке. 

 

Это пространство наполненное тьмой и агонией существовало долгое время без контроля и проблеска разума, наполняясь невиданными чудовищами, искаженными и неясными - то ли он воплощен, то ли нет; ни жив, ни мертв. 

Проходили тысячелетия, пространство менялось, приобретало новые формы, становилось более упорядоченным и жизнеспособным миром. Пусть был он и мрачен и странен. Агония миров, что становили основу этого пространства норовила пробить Завесу, что защищала его от пагубных энергий Изнанки. Пока однажды это не привело к тому, что была образована брешь в упорядоченные миры.

 И подобное притянуло подобное. Обрело это пространство своих первых жителей, которые сражались за существование каждый миг с порождениями этих земель, выгрызая свое право на жизнь. Проходили века, строились города, создавались и низвергались государства, а разумные пядь за пядью отвоевывая земли безымянного мира у изначальных его порождений.

И длилось это противостояние до тех пор, покуда на бедные земли эти не ступил первый Герой, неправленный агонией своего погибающего мира. Такой же темный, искаженный и обозленный, как и эта явь. И яростью своей указал он первый путь разумным. Следом за ним явились другие Герои, и каждый из них указал свой Путь. Семь путей этого темного мира обрели своих Хранителей. Хранители эти стали во главе Семи городов государств, и обрел мир сердце и имя - Винариум.ию

И по сей день призывает Винариум Героев под стать своей сути. И удивленные эти путники оказываются на улицах стольного града.