Предстоящие события

Светлый зал уютной Таверны, шелест свечей, неторопливые разговоры Трактирщика и его Брата.
Комнаты на втором этаже, где каждый Гость может отдохнуть после долгого и сложного пути, а потом спуститься вниз, в общий зал - там будут ждать его напитки, легкие закуски, легкие разговоры, и исполнения заветных желаний, ответы на вечные и важные вопросы, последние разговоры, первые разговоры, начало и конец, а может - только промежуточная точка в пути - важная, но просто одна из…

Это последняя из цикла игр о Тавернах на Перекрестке. В этой игре вы можете быть кем угодно, это игра дрим-ролей, тех самых, которые нужно доиграть, допрожить, или о котоорых вы просто местаете, а игру по нужному сеттинге не ставят. Есть только два условиия: ваш персонаж должен быть вам очень небезразличен, сюда нельзя ехать "за компанию". И второе - хотя бы один из мастеров должен быть в курсе сеттинга, из которого вы берете персонажа. Ну или будьте готовы долго и обстоятельно рассказывать, кто вы и как очутились в Таверне.

Тихо-тихо повзи, равлику,
схилом Фудзі, вгору,
до найвищих висот

Що буде відбуватись:
1875 рік. Острів Махутокорко.
Навесні  учні, що вже давно виросли, повертаються назад в рідні стіни. Рівно на рік.

Сеттінг: в рамках Всесвіту Гаррі Поттера

Формат: до 25 людей

Канал в Телеграмі: https://t.me/somewhereinthe 

Контакти майстрів в Телеграмі: @mortris @illris @kiatlen @kengulara

На шлях цей виходиш один,
З-під землі виростають камені.
На кожному — дати смертей.
Скільки у списках дітей?
Скільки зосталось годин?
Що на твоєму знамені?

Вирішуй, бубна чи піка,
Чий корабель потоне,
Кого відправиш у бій.
Зумієш збрехати собі?
Загадка тут невелика —
Всім випадає червоне.

Напередодні нападу Японії на Перл-Гарбор найвпливовіші люди Великої Британії займаються кожен своїми справами: дешифрувальники працюють над перехопленими телеграмами, військовий кабінет Черчилля обговорює останні дані розвідки, редакція The Times визначає, що саме британці прочитають зранку про перебіг Другої Світової, розвідники збирають інформацію для своїх урядів, королівська родина підтримує традиції та слугує обличчям країни у важкі для держави часи, бізнесмени вирішують свої питання (адже війна – це ще не привід відмовитися від заробітку, а можна ще й армії допомогти), стенографістки записують найважливіше та фактично конспектують живу історію…

Чи може хтось залишитися “чистим” у брудній історії війни? Скільки важких рішень ухвалюється кожної хвилини? Чи можна “виграти” у ситуації, в якій кожен однозначно програє? Чи можна залишитися “поза війною”, якщо у війну втягнуті майже всі гравці геополітичної карти? Чи можна змінити хід історії так, щоб усе стало краще, ніж було у підручниках?

Спробуй. Це твоя історія, і твориш її саме ти.

Що: LARP “London, 1941”

Де: будинок під Києвом

Коли: 11-13 лютого 2022

Кількість гравців: 40-60

Про що: політика, шпигунство, журналістика, Turing Bombe, війна

Таймлайн: 6 грудня 1941 року, напередодні нападу Японії на Перл-Гарбор

Жанр: соціальні та інформаційні взаємодії, детектив (історичні події будуть враховані, але можуть інтерпретуватися майстрами в залежності від потреб гри; фінал ігрових подій не зобов'язаний бути історично канонічним)

За мотивами: "Гра в імітацію", "Корона", "Король говорить", “Черчилль” та історичних джерел.

Пройшов майже рік з того часу, як родина Харланів та адміністрація планети втратили контроль над владою або пізнали "реальну смерть". Протекторат ввів свою адміністрацію для придушення можливих повстань і наведення порядку, поки не сформується нове керівництво. День для фінальних домовленостей настав. Під час святкування дня Харлану планується остаточне протокольне засідання з передачею влади. Але бажаючих прибрати цю планету до своїх рук більше, ніж один.

Про що буде гра?

Про пошук балансу між людським та цифровим. Про фестиваль, вуличну їжу та розваги, веселощі та зради. Про політичний, віртуальний та кримінальний світ. Трохи про переговори на найвищому рівні, але вартує знати, що передача влади це не основний сюжет гри :)

Коли?

Початок березня 2022 року. Точна дата залежатиме від Ваших побажань та пропонованого кабінетом міністрів переносу вихідних. Орієнтуватися вартує на 6-8 березня 2022 року.

Куди бігти із заявками?

До @kuroytayo. Сітка ролей з'явиться найближчим часом.

Ким можна грати?

Хакером, політиком, бойовиком, криміналітетом (якудза або хайдучі), медиком, бізнесменом, андроїдом, продавцем, шахтарем, рибаком, поліцейським, протекторатом, декомом,  священником, журналістом тощо. Приходьте і пропонуйте. Ми впишемо Ваші ідеї в сюжет, якщо така можливість буде ;)

Книжка чи серіал?

Обидва джерела інформації про сеттинг вважаються на грі каноном. Тим не менше, у деяких деталях є значима різниця. Так, енвой у книжці - це елітний вояка протекторату. Енвой у серіалі - це елітний революціонер. Ті чи інші важливі для гри розбіжності будуть висвітлені у текстах МГ.

Важливо! Гра не вимагає від вас прочитати всі книжки чи переглянути серіал. Необхідний мінімум ввідної інформації про світ з'явиться на каналі.

А правила коли?

На Атомі людяності 2.0 будуть діяти правила з проекту Атом людяності з додаванням невеликих змін. Тож найближчим часом Ви побачите тут остаточні тексти.

Допомогти можна?

Треба :) Приходьте допомагати, ми зможемо разом зробити проект кращим. З чим потрібна допомога? Зі змінами до правил,з порадами, що вартує міняти, з пропозиціями щодо локації і так далі.

Make it personal!

Всю свою историю, большая часть человечества, даже не догадывается что за кулисами их развитой цивилизации всегда стояли существа... как принято считать, порождения людского воображения, кто-то кто существует только в сказках и в кошмарах. 


Правда в том что в тайне от людей миром руководят "другие", древние расы бессмертных существ, нелюди, нежить, археи и у них есть еще миллион других названий. 


Все расы заключили договор, дали клятву, держать в тайне свое существование, не развязывать между собой войны и не способствовать геноциду людей. За соблюдением договора наблюдает одна из древнейших рас нашего мира, Вечные. Когда назревают конфликты, беды мирового масштаба, они собирают представителей всех причастных рас на собрание. За тысячи лет существование договора, расы привыкли что "собрания" это хороший повод обсудить и свои насущные проблемы. Среди людей существует несколько фракций, коллаборационистов, одним из них, "Масонам", поручили организовывать "собрание". Те подготавливают комфортное, безопасное, место и следят чтоб все прошло как культурный саммит, ну и конечно чтоб представители всех участвующих рас не в чем не нуждались.

Во что мы предлагаем играть: Вы и\или ваша команда может выбрать любую нечеловеческую расу и быть ее представителями на саммите, есть возможность заявится и ролью\командой людей. Переговоры, интриги, детективные расследования, магические ритуалы, тайные убийства, макро и микро экономика и решение головоломок - это основная часть игры, вы можете играть во все это или опционально, по вашему усмотрению.

Что еще важно: Мастера снимают в аренду целое здание с большим количеством комнат. 
Это первая игра из цикла игр по нашей авторской вселенной, сюжет будет развиваться и двигаться в зависимости от решений принятых игроками. Своего персонажа можно развивать и переносить на будущие игры цикла.

МГ “Weyland-Yutani” рада представити вам анонс рольової гри живої дії за мотивами телевізійного серіалу “Westworld” (“Світ Дикого Заходу”):

Живіть на повну.

Розкрийте ваше справжнє призначення

У світі, повному пригод

У світі, повному небезпек

У світі ваших фантазій і мрій

У світі без наслідків і засудження

У Світі Дикого Заходу

Westworld

Рольова гра на базі відпочинку

21-24 серпня 2020 року

Не надто віддалене майбутнє.

Мультімільйонер Джеймс Делос інвестує нечувані гроші в стартап двох видатних винахідників - Роберта Форда та Арнольда Вебера. Вчені переконали Делоса у можливості створення тематичного парку, де ролі статистів і аніматорів будуть виконувати інноваційні андроїди, яких зовні неможливо буде відрізнити від людей.

Насправді все, вочевидь, виходить не так гладко - всі строки зірвані, інвестори сповнені сумнівів, а парк далекий від остаточної готовності. І все ж таки андроїди Арнольда та Форда здатні здивувати будь-кого, а до офіційного відкриття парку залишаються лічені дні.

Що ми граємо?

- Парк “Світ Дикого Заходу” за кілька днів до відкриття.

- Андроїди не налаштовані остаточно; техніки та інший персонал парка несамовито працюють.

- Занепокоєний численними затримками Джеймс Делос прибув до парку, щоб особисто переконатись, куди йдуть його гроші.

- Синтез духу Дикого Заходу та атмосфері кіберпанку, проте головними в цій історії все ще лишаються розум та почуття, свідомість та інтелект.

Чого ми зовсім не плануємо?

- Детального моделювання світу за межами парку.

- Канонічних персонажів з серіалу крім Делоса, Форда та - Арнольда (причому два останніх будуть представлені ігротехніками)

- Складної економічної моделі взагалі, та голодного движка зокрема.

Що ще?

- Ми спираємось на перший сезон серіалу. Ми не плануємо суперечити другому сезону, але просили б за можливості не використовувати його при роботі над вашими заявками.

- Ми плануємо зробити гру однаково цікавою як для тих, хто буде грати андроїдів, так і для тих, хто обере грати людей.

- Абсолютно будь-який персонаж-людина може бути вбитий раз і назавжди. Чудодійних воскресінь не буде. Остаточно знищити андроїда набагато складніше.

- Усі запозичення та easter eggs з інших творів про андроїдів є цілком свідомими.

Шановні гравці!
Майстер-група «Кімру» з радістю повідомляє про цілком новий та дуже незвичайний проєкт, що запланований на перші травневі свята  2020-го року.

Гра називається «Епоха Меча і Магії»

Більшість з вас грали в «Героїв Меча і Магії ІІІ», одну з найкращих покрокових стратегій у фентезійному світі. Як ви, поза сумнівом, знаєте, франшиза на цей момент нараховує сім ігор, але жодна з них не наблизилася до третьої за рівнем балансу та вкладеної праці.
Ми вирішили провести експеримент. З вами і за вашої підтримки ми спробуємо перенести цю видатну гру на полігон. Нижче ви прочитаєте про деякий доробок МГ, механіки та ключові особливості проєкту.
Тож, перше, але не найголовніше. МГ «Кімру» вважає вкрай несправедливим факт, коли внески на ігри зростають кожного року, тим самим лишаючи «за бортом» чудових проєктів людей, чий бюджет розрахований на дві-три гри в сезон і при тому не має дохідної частини як в Біла Гейтса або Марка Цукерберга.
Увага! Це офіційна позиція майстер-групи «Кімру»: на нашому проєкті внеску не буде.
Ви все правильно прочитали. Ніякого внеску. Відмінено. Ліквідовано. Знищений як явище. Занурений у забуття.
При цьому якість полігону залишиться на тому ж високому рівні, що й завжди, а усі обов’язкові для хорошої гри речі, такі як вода та будівельні матеріали, будуть надані у повному обсязі.
Для полігонних, великих проєктів досить нечасто беруть за основу сеттинг, що має за основу виключно комп’ютерну гру та її передісторію. Зазвичай, це або добре розроблені світи зі своїми правилами, ба навіть книгами правил, або дійсно книга – авторський твір, який у свій час підкорив наші серця.
У цьому проєкті ми пропонуємо вам кілька унікальних можливостей.
Макробойовка. Цікава концепція з поступовим відкриванням карти і апгрейдом замків фракцій -- наші програмісти не сплять ночами щоб реалізувати цю опцію.
Не їдять і не сплять також наші майстри по бойовій взаємодії. Як вже було сказано, ми зацікавлені у тому, щоб до нас доїхав кожен гравець, який цього хоче. Тому на грі буде дві системи: для одягнених у метал і лють воїнів і для спеціалістів по рольовим моделям з протектованою зброєю.
Все, що було написано вище – лише кілька особливостей нашого проєкту. А особливостей цих, можете вірити, набагато більше.

Найближчим часом чекайте на коротку концепцію гри з описом формату, заявок на персонажів і локацій.

Друзі!
МГ «Кімру» чекає на вас на грі «Епоха Меча і Магії».
Слідкуйте, будь ласка, за новинами.

Ласкаво просимо на землі Люстрії, теплокровний!

Можливо ти шукаєш тут скарбів? Тебе веде жага знань? Або ж ти біжиш від війни, яка бушує у Старому Світі? Або ж намагаєшся забутися на дивних берегах західного континенту, загубитися у джунглях, там, де серед пірамід згинули сотні бравих псів війни?

Тому що джунглі не прощають помилок і більш за все хочуть тебе вбити. Тому що тут за кожною ліаною — очі хижака. Тому що тут виживає найсильніший.

Якщо ти, грінго, все ще радієш, що тобі вдалося втекти зі Старого Світу, саме час приєднатися до тих, хто зміг назвати Люстрію своєю домівкою.

Домівкою, за багатства та таємниці якої варто боротися.

Солдат удачі, блукач, авантюрист! Ласкаво просимо на "Молот Війни: Люстрія"!

Що: рольова гра "Молот війни: Люстрія".

Коли: 21-23 серпня 2020 р.

Де: Київська обл

Кількість гравців: 300-500.

Сетинг: Warhammer FB.

Час та місце: період Шторму Хаосу, узбережжя та джунглі Люстрії.